Stylizacja na medal

puccini - modne torebki 2017

Często mamy wrażenie, że naszej stylizacji czegoś brakuje – choć pozornie wszystkie elementy stroju ładnie się komponują, całość wypada średnio elegancko i mało kobieco. Często tutaj winą są kiepskiej jakości, nieodpowiednio wystylizowane torebki. Co więcej – posiadamy zazwyczaj maksymalnie tylko kilka torebek, wobec tego dwie najczęściej noszone, psują nam praktycznie każdy strój. Dlatego warto zainwestować w porządna, stylową torebkę!


Modne torebki Puccini

Przede wszystkim zatem należy wybrać sklep, w którym dokonamy zakupu. Warto tu zajrzeć do salonu Puccini. Jest to marka od wielu lat znana na całym świecie, przede wszystkim powodu wykorzystywania jedynie najwyższej klasy materiałów. Ponadto torebki tej firmy charakteryzują się subtelną elegancją, właściwą jedynie przedmiotom najwyższej klasy.

Warto wspomnieć, że tak wysoka jakość jest na kieszeń praktycznie każdej kobiety. Ponadto nie musimy się obawiać tego, że torebki są tak wytworne, że nie da się ich dopasować do codziennych stylizacji. Wręcz przeciwnie – dzięki wysokiej jakości materiałom oraz ciekawym projektom torby te będą naszą ozdobą.

Torebka listonoszka Puccini

Co więcej – cechą charakterystyczną firmy Puccini jest to, że oferuje ona większe, praktyczne torebki nie tylko na co dzień. Pośród nich znajdziemy także torebki o mniejszym formacie idealne na przeróżne wyjścia. Taką torebką jest np. listonoszka. Ta drobna torebka, wzorowana na dawnych torbach listonoszy, zaskakuje swoją pojemnością. Dodatkowo grubszy paseczek na ramię sprawia, że jest ona bardzo wygodna do noszenia.

Jednak praktyczność i komfort noszenia to nie jedyne jej atuty. Oryginalny kształt listonoszki świetnie wpisuje w niezwykle modny dzisiaj styl retro, co z kolei dodaje naszej stylizacji ponadczasowej elegancji.

Torebki kopertówki Puccini

Marka Puccini dba także o to, aby każda kobieta mogła ciekawie i elegancko wyglądać w bardziej wieczorowej stylizacji. Dlatego w ofercie znajdziemy również ponadczasowe kopertówki. Są to małe torebki, mieszczące najpotrzebniejsze dokumenty i przedmioty. Mają one prostokątny kształt i zazwyczaj trzymane są w ręce – czasem dołączany jest do nich dopinany paseczek na ramię.

puccini - nowy rok torebka4

Kopertówki uznawane są za symbol elegancji. Warto wspomnieć, że Puccini ma swojej ofercie również mniej wytworne kopertówki, które dodane do prostej sukienki np. do teatru, zapewnią nam stylowy wygląd z klasą. Sprawdź ofertę torebek kopertówek marki Puccini na stronie https://sklep.puccini.pl/torebki-damskie/torebki-kopertowki