Ramy do obrazów

paspartu

Nowoczesne wnętrza mieszkań, domów, czy apartamentów wymagają nienagannego wystroju. Z jednej strony musi być on na tyle subtelny, by nie dominował nad całością wnętrza, a z drugiej na tyle wyraźny, aby zwracały uwagę zarówno domowników, jak i odwiedzających ich gości. Ramy do obrazów są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ pozwalają oprawić w estetyczny sposób dzieła i są ponadto ich uzupełnieniem.

Tego typu elementy sprawdzają się w przypadku wnętrz urządzonych w bardziej tradycyjny sposób. Dla zwolenników nowoczesnego designu bardziej zalecane będą ramki paspartu, które doskonale nadają się do oprawiania zdjęć zarówno starych, jaki i tych wykonywanych współcześnie.

Dostawcy opraw, oferują kilka wariantów tego produktu:
– aluminiowe (szczególnie zalecane jako oprawy luster łazienkowych),
– drewniane (do wnętrz, w których nie występuje nadmierne zawilgocenie powietrza),
– plastikowe (najbardziej odpowiednie do pokojów dziecięcych i młodzieżowych),
– paspartu (odpowiednie do oprawiania zdjęć),
– antyramy (rozwiązanie optymalne dla oprawy dyplomów i certyfikatów zawieszanych w biurach i gabinetach lekarskich).

Każdy z produktów dostępny jest w różnych formach, kształtach, kolorach i rozmiarach. Wybór najbardziej odpowiedniego niejednokrotnie stwarza klientowi problem. Warto w takim wypadku zasięgnąć rady doradcy, który przeanalizuje potrzeby klienta, zbada cel, w jakim planowany jest zakup oprawy i na podstawie tak zebranych informacji wskaże, który wybór będzie dla klienta najbardziej odpowiedni.