Modne zegarki męskie. Wykonane z drewna, kamienia naturalnego…

plw4

Producenci cały czas zaskakują nas nowymi, niekonwencjonalnymi pomysłami na różnego rodzaju produkty. Jedne przyjmujemy z dużą dozą niepewności i sceptycyzmu, w innych zakochujemy się z miejsca. Dobrym przykładem są ostatnio modne zegarki męskie, wykonane z naturalnego drewna. Rynek chwycił pomysł od razu, bez zbędnych ceregieli – a zegarki to tylko początek drewnianych akcesoriów.

Zegarki Plantwear

Drewniane czasomierze stały się modnymi zegarkami męskimi i damskimi. Wykonane z różnego rodzaju drewna (nasz rodzimy dąb, dumny heban czy orientalny palisander?), z drewnianą lub klasyczną bransoletą i dobrym mechanizmem kwarcowym japońskiego giganta zaskakują wytrzymałością. W ofercie producenta Plantwear znajdziemy nawet tarcze wykonane z kamieni naturalnych. Jest w czym wybierać.

zegpla7

Designerskie zegarki w dobrej cenie

Firma Plantwear udowadnia, że dobry i ciekawy wizualnie zegarek nie musi kosztować majątku. Pomysł na produkcję założyciele zaczerpnęli ze Stanów Zjednoczonych, gdzie produkowano takie zegarki wcześniej. Były jednak dużo droższe – celem firmy było zaprojektowanie zegarków takiej samej (lub lepszej) jakości w niższej cenie. I udało się to założenie spełnić.

Nie tylko zegarki

Po wielkim sukcesie drewnianych zegarków, marka Plantwear poszła o krok dalej – stworzyła drewniane ramki do okularów. Ten pomysł również zaskoczył, a produkty tej firmy noszą klienci już z kilkunastu krajów. Nowością są również pierścionki i torby wykonane z drewna lub z drewnianymi elementami!

Czy drewno nadaje się do produkcji zegarków?

Tą wątpliwość można rozstrzygnąć w ciągu kilku chwil, gdy tylko weźmie się zegarek producenta do ręki. Po prostu widać, że jest wykonany z niezwykłą starannością i wytrzymały. Oczywiście, są jeszcze zapewnienia producenta o świetnej jakości wosku i jedynie 4% zwrocie produktów z powodu wad technicznych. Na zegarki firmy dostajemy również 2 lata gwarancji.

plw7

Modne zegarki męskie? Już nie tylko marki modowe czy klasyczne modele Casio. Jeśli chcesz nabyć niebanalny zegarek i nie masz kilku tysięcy złotych w zanadrzu, propozycja Plantwear wydaje się bardzo dobrym pomysłem. Za ciekawy projekt, metkę Made in Poland i bardzo dobrą jakość moglibyśmy policzyć sobie dużo większą kwotę, niż proponuje producent. Z pewnością jest to więc produkt, któremu warto przyjrzeć się nieco bliżej.