Jak radzić sobie z wypadaniem włosów?

wypadanie-wlosow-choroba-637x300

Kiedy zaczęłam tracić włosy myślałam, że wystarczy dobry szampon, albo odżywka do włosów. Długo się tak męczyłam, a włosów robiło się coraz mniej, aż doszło do tego, że zaczęły mi wypadać rzęsy. Byłam przerażona. Musiałam jakoś ratować sytuację sztucznymi włosami i rzęsami, co oczywiście wiecznie nie będzie trwało.

Zadzwoniłam do apteki w tej sprawie i serdeczna farmaceutka poleciła mi Biotebal (można go kupić tutaj -> http://www.e-zikoapteka.pl/biotebal-5mg-30tabl.html)  na szybki wzrost mocnych włosów i rzęs. Przez ich utratę popadłam w apatię albo depresję. Na to mąż kupił mi witaminy dla dorosłych. W jednej tabletce było ich sporo, ale za mało jak dla mnie. Myślałam, że już tak zostanie.

girl is very nervous about the loss of hair on white backgroundOpowiedziałam o tym siostrze, która zadzwoniła do mnie żeby zapytać czy kupiłam swojemu maluchowi D-Vitum witamina D. Niestety zapomniałam. Dowiedziałam się od niej, że w czasie zimy u niej w domu wszyscy biorą witaminę D, nie tylko dzieci i poleciła, żebym sobie taką kupiła w większej dawce. Nie myślałam o D tylko o tym, że to jakaś choroba. Poszłam nawet do specjalisty. ale on powiedział to samo. Brać witaminy, ale najpierw zrobić  badania.

Wyniki były dobre, wiec pozostało mi czekać na cud. Brałam więc Biotebal i witaminę D. Już po dwóch tygodniach zauważyłam wzrost utraconych włosów i rzęs. Bogu dziękować za te wynalazki, bo jeszcze jeden miesiąc i zostałabym łysa. Od razu wrócił mi humor, a siostra była dumna z siebie, że tak mądrze potrafiła mi doradzić. To oczywiście nie tylko jej zasługa, ale również pani magister z apteki i mojego cudownego męża, który mnie wspierał w tych trudnych dla mnie chwilach.

Niedawno moja mama miała podobny problem, ale jej wystarczyły witaminy dla dorosłych. I tak pocztą pantoflową mogłam sobie poprawić zdrowie i urodę. Na pamiątkę zrobiłam kilka fotek moich włosów z przed kuracji i kilka po jej zakończeniu. Okazuje się, że wszystkie włosy się wzmocniły.