Fascynująca Gruzja, czyli miejsce do którego warto się udać

Gruzja wczasy

Radosny i przyjazny kraj, który uwielbia turystów i umili ich wycieczkę na każdym kroku – mowa oczywiście o Gruzji!

To mały, bałkański kraj pełen różnorodnych smaków, kolorów i egzotycznych krajobrazów. Miłość do podróży i ogromne doświadczenie w dziedzinie Kaukazu to cechy, którymi szczyci się Czajka Travel. Wspólnie z nimi można przeżyć niezapomnianą przygodę w tym pięknym kraju.

Warto wybrać się do Gruzji na zorganizowaną wycieczkę, którą poprowadzą specjaliści znający tamte miejsca jak własną kieszeń. Z takimi osobami, które mają miłość i pasję do podróżowania w sercu, z pewnością daleko można zajść.

Wycieczki na kilkadziesiąt osób, z których nie wynosi się zbyt wiele pozytywnych wrażeń to zdecydowanie nie to biuro. Czajka Travel oferuje wczasy w Gruzji w małych grupach. W ten sposób można prawdziwie zasmakować tamtejszej kultury i tradycji. Nauka tańca, gruzińskie biesiady, zasmakowanie tamtejszego wina i poznanie prawdziwych Gruzinów – to wszystko oferują doświadczeni przewodnicy.

Wycieczka do Gruzji na własną rękę może nie okazać się aż tak ciekawa – w szczególności, gdy nie znamy ani kraju, ani języka. Dobry przewodnik to klucz do sukcesu w tym kraju. Wiele lat doświadczenia pozwoliły Czajka Travel opracować program zwiedzania Gruzji wzdłuż i wszerz, który obejmuje zasmakowanie tamtejszej kuchni i wspólnej zabawy.

Okazuje się, że w gościnności nawet Polakom byłoby trudno dorównać Gruzinom. Gruzińsko- polsko grupa składa się z samych pasjonatów, którzy czerpią ogromną przyjemność z pokazania tego pięknego kraju i przekazania turystom swojej wiedzy.

Zobacz więcej: CzajkaTravel.pl | Gruzja wczasy