Elewacje inne niż wszystkie

meranti_elewacja_02

Nowością są aluminiowe elewacje, budynki z taką elewacją wyglądają nowocześnie i niezwykle ładnie. Takie elewacje są wykonane z paneli budowlanych o najwyższej jakości, spełniają one wszystkie standardy budowlane i są odporne na wszelkiego rodzaju temperatury i warunki atmosferyczne.


Elewacje aluminiowe to dwie warstwy aluminium, wewnątrz, pomiędzy warstwami, znajduje się rdzeń wykonany z polietylenu lub tlenku gliny.

__b_niagara-grafitDzięki powłoce na aluminiowych panelach, uzyskać możemy przeróżne barwy i kolory, panele są giętkie, elastyczne, nakłada się je bezpośrednio na powierzchnię budynku i dzięki ich zaletom, zrealizować można najciekawsze i najdziwniejsze architektoniczne wizje. Oprócz tego aluminiowe elewacje są ogniotrwałe i odporne na działanie wody i mrozu.

Stosując w budownictwie takie a nie inne elewacje, sprawia się, że mniejszy jest ciężar struktury podporowej, oraz zużywa się znacznie mniej materiału.

Ostatnio wiele nowo powstałych budynków zdobionych jest właśnie tego typu elewacjami, a i także modne staje się okładanie starszych już budynków panelami z aluminium. Budynki stają się bardziej oświetlone światłem dziennym, ich wygląd jest bardzo modernistyczny, zachowane jest większe bezpieczeństwo w użytkowaniu tego typu budowli. Coraz to nowocześniejsze formy stosowane w budownictwie, sprawiają, że generuje się spore oszczędności.

Źródło: http://www.alsal.com.pl