Drukarnia JKB

uloty10

Drukarnia JKB w Warszawie jest jedną z największych drukarni w Polsce, które zajmują się produkcją ulotek. Ulotki składane to specjalność tej firmy. Są one dostarczane głównie do dystrybutorów z Warszawy, ale swoim zasięgiem firma obejmuje także inne miasta w Polsce.

Drukowanie ulotek przebiega tam szybko i sprawnie, bez większych problemów. Istnieje także możliwość złożenia zamówienia na ulotki promujące swoją markę i przedsiębiorstwo. Drukarnia ta stawia na jakość i jest także offsetowa. Co ciekawa posiada osiem zespołów, które pracują całą dobę, oczywiście na zmiany. Ma to na celu realizację zlecenia w określonym terminie i stawia drukarnie JKB w korzystnym świetle na rynku, a także tworzy z tej marki silną konkurencję dla innych drukarni.

uloty9

Jakościowo wydruki oceniane są bardzo dobrze przez klientów. Bardzo innowacyjnym rozwiązaniem jest także wycena internetowa zlecenia. Polega to na tym, że klient przed zleceniem pracy może zapytać online jednego z konsultantów o to ile ostatecznie wynosić będą koszty takiej pracy. W ten sposób klienci nie narażają się na nieprzewidywalne, duże sumy pieniędzy, które dodatkowo wzięły się z kosmosu. Wszystko jest zaplanowane, ustalone i to od klienta zależy czy zdecyduje się na współpracę. Kwestia odbioru ulotek i innych wydruków zależy od tego co preferuje klient. Może on bowiem zamówić kuriera, ale także może udać się do dzielnicy Wawer i odebrać swoje zamówienie osobiście. Jest to korzystne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu lub też nie lubią czekać na kuriera, a mieszkają w pobliżu. Odbierając produkt osobiście mogą też od razu wymienić parę uwag oraz ewentualnie powiedzieć o swoich spostrzeżeniach.

dr3

Taka forma relacji wprowadza firmę na wyższy poziom, ponieważ poznając osobiście swoich klientów i ich wymagania, mogą dostosować firmę do ich potrzeb. Wiadomo jednak, że potrzeby się różnią w zależności od konkretnej osoby, dlatego kluczem jest poznanie wymagań wielu osób i sklasyfikanie ich według określonych ram. Tak żeby dla każdego coś się znalazło.

Dowiedź się więcej na stronie https://www.jkbprint.pl/foldery-ulotki-skladane